null

WI-FI

null

AJER I KONDICIONUAR

null

TELEVIZOR

null

SHERBIM DHOME

null

TUALET

Dhomat e hotelit tone jane te arreduara ne menyre teper komode dhe ofrojne kushtet e pershtatshme per te kaluar pushimet tuaja. Dhomat ofrojne ajer te kondicionuar, Wi-Fi, tualet, televizor dhe ballkon i cili ju ofron pamje fantastike. Gjithashtu ne te gjitha dhomat hoteli ofron sherbim ne dhome.