Miresevini

Ne ju mirepresim në restorantetin tonë të shijoni pjatat e shijshme me një pamje të mrekullueshëm të Detit Adriatik,  nderkohë që ju ofrojmë zgjedhjen më të mirë  për të pirë një kafe me familjen, shokët, apo koleget tuaj në Verandën e Hotelit ose në një ambient të qetë dhe diskret të barit të brëndshëm. Jeni të mirëpritur të na vizitoni në çdo kohë në ambjentet e hotelit tonë!

Gatimet Tona

Kuzhina e shkëlqyer është përparësia e Hotel Palmes. Menuja e pasur dhe e shumëllojshme plotëson shijet e klienteve tane nga Shqiperia dhe jashtë shtetit. Mëngjesi shërbehet në bufe me shumëllojshmeri produktesh të freskëta të zones. Gjithashtu ju jep mundesi të perdorni kompjuterin dhe internetin me lidhje wireless në të gjithë ambjentet e restorantit, si edhe shërbimin self-service.